Na svoje otázky pravdepodobne nájdeš odpoveď tu

Ako prebieha renovácia obalu Kuklito?

Jednoducho. Váš Kuklito obal nám zašlete ako listovú zasielku poštou a do 7 dní od doručenia vám ho zrenovujeme čerstvým voskom a obnovíme jeho vlastnosti a vôňu :). Celý proces trvá maximálne 10 dní vrátane cestovania Kuklita poštou.

Koľko stojí renovácia použitého Kuklita?

Po zakúpení Kuklita je renovácia voskom úplne zdarma.Uhradíte len poštovné od vás ku nám. Poštovné cestou ku vám hradíme opäť my.

Ako dlho trvá doručenie tovaru?

Doručenie trvá podľa spôsobu dopravy, no obvykle môžete začať kukliť vo vašej domácnosti už do 2 pracovných dní od odoslania objednávky.

Ako si môžem doma zrenovovať moje Kuklito?

Na jedno Kuklito veľkosti XXL budete potrebovať kocku zmesi včelieho vosku (možné zakúpiť v našom eshope), papier na pečenie, žehličku a strúhadlo na syr. Na stôl podložte papier na pečenie, obal Kuklito na ktorý nastrúhate rovnomerne zmes vosku a opäť prikryjete papierom na pečenie. Žehličkou pomaly prechádzate po papieri na pečenie, aby sa postupne rozpúšťal vosk. Horúcu zmes vosku postupne Kuklito vpije.
POZOR, dbajte na bezpečnosť pri práci s horúcim voskom.

Pečivo zabalené v Kuklite ostane navždy čerstvé?

Pečivo bohužiaľ nezostane čerstvé navždy, avšak dokáže predĺžiť dĺžku čerstvosti pečiva. Vďaka prirodzeným antibakteriálnym vlastnostiam propolisu pečivo nesplesnie, narozdiel od bežných igelitových sáčkov.